Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very happy!
Color: Multicolor | Size: Beige | 1 photo(s)
Price: 186kr
Original Price: 197kr
Pink
Beige
White
Black
| Charger | Include a charger |
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Multicolor |
| Wireless Version | 4 |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | On-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Sport |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Wireless Property | Wireless |
| Features | Lightweight |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | Yes |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Type | On-Ear Headset |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Dynamic Microphone |
| SKU | se25062741608926086 |
Overall Rating: 4.84/5
Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very happy!
Color: Multicolor | Size: Beige | 1 photo(s)
Author: a***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: high quality
Color: Multicolor | Size: White
Author: r***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good
Color: Multicolor | Size: Pink
Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excellent quality material good sound for the price. please like my comment need the points thank you 😊
Color: Multicolor | Size: Beige | 3 photo(s)